DVS 2024

Dobřichovické vinařské slavnosti

Celá akce má podtitul „Poznej svého vinaře!“ a jak sám napovídá budou zde svá vína prezentovat a prodávat osobně nejen vinaři z České republiky, ale také dovozci kvalitních vín z celého světa.

Letošní ročník slibuje hned několik novinek. Jednou z nejviditelnějších bude ta, že se celý program rozšíří i na nedaleký a pro mnohé i utajený ostrov na řece Berounce, kde bude nově umístěna další hudební scéna. Výraznou proměnnou dojde také gastronomická část, kterou obohatí speciality restaurací z blízkého i dalekého okolí. Dobřichovické vinařské slavnosti  letos dostaly své nové logo, facebookový profil i zcela nové webové stránky. Seznam všech vystavovatelů najdete v sekci vystavovatelé.


Celodenní vstupné do areálu je 100Kč.


Degustační skleničky jsou k zapůjčení na výdejních místech zdarma (vratná záloha na skleničku 50Kč) Ve spolupráci se společností Winterhalter bude v areálu zřízeno speciální mycí centrum, kde každý návštěvník může vyměnit svou skleničku za čistou

Ceny degustačních vzorků i vín si stanovuje každý vinař/vystavovatel samostatně. Platba za degustační vzorek je realizována výhradně degustačními žetony. Platba za celé láhve a kartony pak může být realizována i jiným způsobem.

Dobřichovický zámek otevře své brány přesně v 11:00. Vedle ochutnávek vín na stáncích vinařů je připraven také bohatý kulturní a hudební program, který celý najdete v sekci doprovodný program.

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

Český archiv vín

Hobra Školník
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Česká televizeČeský rozhlas RadiožurnálČeský rozhlas Radiožurnál

ODBORNÍ PARTNEŘI

Vinařská asociaceAsociace sommeliérů

 PARTNEŘI

Wine DegustationStavitelství ŘehořApetit, logoSommelier Hotel a RestaurantRiedelgepardLOGO_hanys300x270

PODPORUJÍ

Vinařský fond